[email protected]

Pokemoni

Objevte magický svět těch nejkouzelnějších Pokémonů přímo u vás doma! Naše široká nabídka figurek Pokémonů vám přináší oblíbené hrdiny vašich dětí v podobě detailně propracovaných hraček, které každého nadchnou. Tyto figurkypředstavují perfektní způsob, jak oživit inspirativní příběhy a dobrodružství, které tato nesmrtelná série přináší.

Díky naší kolekci Pokémon figurky se mohou děti ponořit do světa plného napínavých soubojů a vzrušujících objevů. Každá figurka Pokémonů je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, které zajistí dlouhotrvající zábavu. Vaši malí trenéři Pokémonů budou mít nekonečné možnosti k vytváření vlastních příběhů a scénářů s jejich oblíbenými Pokémon hračkami.

Neváhejte a přidejte do své kolekce ty nejikoničtější postavičky z univerza Pokémonů! Naše Pokémon figurky jsou ideálním dárkem pro všechny fanoušky této nesmrtelné série, bez ohledu na věk. Přiveďte domů Pikachu, Charizarda, Bulbasaura a další hrdiny, kteří obohatí vaši sbírku a přinesou hodiny a hodiny báječné zábavy. Užijte si kouzlo Pokémon svět s našimi exkluzivními figurkami.

Všechny produkty

Skladem
999 Kč
599 Kč
U vás v pátek (21. 6.)
799 Kč
U vás v pátek (21. 6.)
399 Kč
U vás v pátek (21. 6.)
399 Kč
U vás v pátek (21. 6.)
719 Kč
U vás v pátek (21. 6.)
599 Kč